2008 PureTech 100 PureTech 130 PureTech 130 AT8 BlueHDi 110 Electric
Käigukast 6-k. manuaal 6-k. manuaal 8-k. automaat 6-k. manuaal Automaat
Kütuseliik Bensiin Bensiin Bensiin Diisel Elekter
Töömaht (cm³) 1199119911991499/
ICE Võimsus (kW/hj) 74/10196/13196/13181/110100/136
Pöördemoment (Nm / p/min) 205230230260
Kiirendus (0-100 km/h s) 10,98,99,19,0
Tippkiirus (km/h) 185196196180150
Heitmenorm () Euro 6.3Euro 6.3Euro 6.3Euro 6.3
Elektrikulu (EC/AC kombineeritud) (kWh/100km) 16,1
WLTP kütusekulu - keskmine (l/100km) 5.55.664.4
WLTP CO2 heitkogused (g/km) 125127136117
NEDC kütusekulu - linn (l/100km) 5.55.35.84.4/
NEDC kütusekulu - maanteel (l/100km) 444.23.3/
NEDC kütusekulu - keskmine (l/100km) 4.64.54.83.7/
NEDC kütusekulu - kombineeritud (l/100km) /////
NEDC CO2 heitkogused (g/km) 10510310998/
NEDC CO2 kombineeritud heitkogused (g/km) /////
Pikkus (mm) 43004300430043004300
Laius (mm) 17701770177017701770
Kõrgus (mm) 15501550155015501550
Teljevahe (mm) 26052605260526052605
Sõiduvalmis auto mass (kg) 12631267128012801623
Tühimass koos juhiga (kg) 13241328133813411662
Täismass (kg) 17101715174017302030
Piduriteta haagise mass (kg) 630633640640/
Piduritega haagise mass (kg) 1200120012001200/
Kütusepaak (l) 44444441
Veoaku (kWh) 50
Min kaubaruum (l) 405405405405405
Max kaubaruum (l) 14671467146714671467
Tüübikinnitus kinnitatud (kuupäev) 1/28/20211/28/20211/28/20211/28/20211/28/2021
Kinnitatud (WVTA) e2*2007/46*0639*13e2*2007/46*0639*13e2*2007/46*0639*13e2*2007/46*0639*13e2*2007/46*0639*13