508 SW PureTech 180 AT8 BlueHDi 130 AT8 BlueHDi 160 AT8 BlueHDi 180 AT8 PureTech 225 AT8
Käigukast 8-k. automaat 8-k. automaat 8-k. automaat 8-k. automaat 8-k. automaat
Kütuseliik Bensiin Diisel Diisel Diisel Bensiin
Töömaht (cm³) 15981499199719971598
Võimsus (kW/hj) 133/18196/131120/163130/177165/224
Pöördemoment (Nm / p/min) 250300400400300
Kiirendus (0-100 km/h s) 7,910,08,38,37,3
Tippkiirus (km/h) 226208226231246
Heitmenorm () Euro 6.3Euro 6.2Euro 6.2Euro 6.2Euro 6.3
WLTP kütusekulu - kombineeritud (l/100km) 6.8 - 7.44.8 - 5.55.5 - 6.35.6 - 6.37.1 - 7.8
WLTP CO2 heitkogused (g/km) 152 - 168127 - 145145 - 164146 - 165160 - 176
NEDC kütusekulu - linn (l/100km) 7.14.45.55.97.5
NEDC kütusekulu - maanteel (l/100km) 4.43.43.83.94.6
NEDC kütusekulu - keskmine (l/100km) 5.43.74.54.75.7
NEDC CO2 heitkogused (g/km) 125-127100-103119-122124132
Pikkus (mm) 47904790479047904790
Laius (mm) 18601860186018601860
Kõrgus (mm) 14201420142014201420
Teljevahe (mm) 28002800280028002800
Tühimass koos juhiga (kg) 1569-17341572-17621680-18531687-18711569-1734
Täismass (kg) 20272043214621462028
Piduriteta haagise mass (kg) 745745750750745
Piduritega haagise mass (kg) 16001500180018001600
Kütusepaak (l) 6255555562
Min kaubaruum (l) 530530530530530
Max kaubaruum (l) 17801780178017801780