508 SW BlueHDi 130 AT8 BlueHDi 160 AT8 BlueHDi 180 AT8 PureTech 180 AT8
Käigukast 8-k. automaat 8-k. automaat 8-k. automaat 8-k. automaat
Kütuseliik Diisel Diisel Diisel Bensiin
Töömaht (cm³) 1499199719971598
Võimsus (kW/hj) 96/131120/163130/177133/181
Pöördemoment (Nm / p/min) 300400400250
Kiirendus (0-100 km/h s) 10,08,38,37,9
Tippkiirus (km/h) 208226231226
Heitmenorm () Euro 6.2Euro 6.2Euro 6.2Euro 6.3
WLTP kütusekulu - kombineeritud (l/100km) 4.8 - 5.55.5 - 6.35.6 - 6.36.8 - 7.4
WLTP CO2 heitkogused (g/km) 127 - 145145 - 164146 - 165152 - 168
NEDC kütusekulu - linn (l/100km) 4.45.55.97.1
NEDC kütusekulu - maanteel (l/100km) 3.43.83.94.4
NEDC kütusekulu - keskmine (l/100km) 3.74.54.75.4
NEDC CO2 heitkogused (g/km) 100-103119-122124125-127
Pikkus (mm) 4790479047904790
Laius (mm) 1860186018601860
Kõrgus (mm) 1420142014201420
Teljevahe (mm) 2800280028002800
Tühimass koos juhiga (kg) 1572-17621680-18531687-18711569-1734
Täismass (kg) 2043214621462027
Piduriteta haagise mass (kg) 745750750745
Piduritega haagise mass (kg) 1500180018001600
Kütusepaak (l) 55555562
Min kaubaruum (l) 530530530530
Max kaubaruum (l) 1780178017801780