508 BlueHDi 130 AT8 BlueHDi 160 AT8 BlueHDi 180 AT8 PureTech 180 AT8 PureTech 225 AT8
Käigukast 8-k. automaat 8-k. automaat 8-k. automaat 8-k. automaat 8-k. automaat
Kütuseliik Diisel Diisel Diisel Bensiin Bensiin
Töömaht (cm³) 14991997199715981598
Võimsus (kW/hj) 96/131120/163130/177133/181165/224
Pöördemoment (Nm / p/min) 300400400250300
Kiirendus (0-100 km/h s) 10,08,38,37,97,3
Tippkiirus (km/h) 208230235230250
Heitmenorm () Euro 6.2Euro 6.2Euro 6.2Euro 6.3Euro 6.3
WLTP kütusekulu - kombineeritud (l/100km) 4.8 - 5.55.5 - 6.35.6 - 6.36.8 - 7.47.1 - 7.8
WLTP CO2 heitkogused (g/km) 127 - 145145 - 164146 - 165152 - 168160 - 176
NEDC kütusekulu - linn (l/100km) 4.45.55.97.17.5
NEDC kütusekulu - maanteel (l/100km) 3.43.83.94.44.6
NEDC kütusekulu - keskmine (l/100km) 3.74.54.75.45.7
NEDC CO2 heitkogused (g/km) 98118124123131
Pikkus (mm) 47504750475047504750
Laius (mm) 18601860186018601860
Kõrgus (mm) 14101410141014101410
Teljevahe (mm) 27902790279027902790
Tühimass koos juhiga (kg) 1572-17621680-18531687-18711569-17341569-1734
Kandevõime (kg) 446441444424437
Piduriteta haagise mass (kg) 745745750745745
Piduritega haagise mass (kg) 15001800180016001600
Kütusepaak (l) 5555556262
Min kaubaruum (l) 487487487487487
Max kaubaruum (l) 15371537153715371537