508 PureTech 130 AT8 PureTech 180 AT8 BlueHDi 130 AT8 PureTech 225 AT8 Hybrid 225
Käigukast 8-k. automaat 8-k. automaat 8-k. automaat 8-k. automaat 8-k. automaat
Kütuseliik Bensiin Bensiin Diisel Bensiin Hübriid
Töömaht (cm³) 11991598149915981598
ICE Võimsus (kW/hj) 96/131133/18196/131165/224133/181
Elektrimootori maksimaalne võimsus (kW) 81.2
Võimsus (kW/hj) 165/224
Pöördemoment (Nm / p/min) 250300300300
Kiirendus (0-100 km/h s) 7,910,07,37,9
Tippkiirus (km/h) 204225208250250
Heitmenorm () Euro 6.3Euro 6.3Euro 6.3Euro 6.3Euro 6.3
WLTP kütusekulu - keskmine (l/100km) 5.96.44.671.4
WLTP CO2 heitkogused (g/km) 13314412015832
NEDC kütusekulu - linn (l/100km) 5.76.24.26.96.5
NEDC kütusekulu - maanteel (l/100km) 4.24.23.34.54.5
NEDC kütusekulu - keskmine (l/100km) 4.84.93.65.35.2
NEDC kütusekulu - kombineeritud (l/100km) ////1.5
NEDC CO2 heitkogused (g/km) 10811296122119
NEDC CO2 kombineeritud heitkogused (g/km) ////35
Pikkus (mm) 47504750475047504750
Laius (mm) 18601860186018601860
Kõrgus (mm) 14101410141014101410
Teljevahe (mm) 28002800280028002800
Kliirens (mm) 145145145145145
Sõiduvalmis auto mass (kg) 14751495149514951795
Tühimass koos juhiga (kg) 15551575157415641864
Täismass (kg) 19701999202020012270
Piduriteta haagise mass (kg) 735745745745745
Piduritega haagise mass (kg) 13301600150016001330
Kütusepaak (l) 6262556243
Min kaubaruum (l) 487487487487487
Max kaubaruum (l) 15371537153715371537
Tüübikinnitus kinnitatud (kuupäev) 2/18/20212/18/20212/18/20212/18/20212/18/2021
Kinnitatud (WVTA) e2*2007/46*0628*13e2*2007/46*0628*13e2*2007/46*0628*13e2*2007/46*0628*13e2*2007/46*0628*13