508 BlueHDi 130 AT8 PureTech 130 AT8 PureTech 180 AT8 PureTech 225 AT8 Hybrid 225
Käigukast 8-k. automaat 8-k. automaat 8-k. automaat 8-k. automaat 8-k. automaat
Kütuseliik Diisel Bensiin Bensiin Bensiin Hübriid
Töömaht (cm³) 14991199159815981598
Võimsus (kW/hj) 96/13196/131133/181165/224133/181
Pöördemoment (Nm / p/min) 300250300300
Kiirendus (0-100 km/h s) 10,07,97,37,9
Tippkiirus (km/h) 208204225250250
Heitmenorm () Euro 6.2Euro 6.3Euro 6.3Euro 6.3
WLTP kütusekulu - keskmine (l/100km) 4.66.36.87.01.4
WLTP CO2 heitkogused (g/km) 12214115315832
NEDC kütusekulu - linn (l/100km) 45.96.26.66.5
NEDC kütusekulu - maanteel (l/100km) 3.24.44.24.24.5
NEDC kütusekulu - keskmine (l/100km) 3.54.94.95.15.2
NEDC CO2 heitkogused (g/km) 92112112116119
Pikkus (mm) 47504750475047504750
Laius (mm) 18601860186018601860
Kõrgus (mm) 14101410141014101410
Teljevahe (mm) 28002800280028002800
Kliirens (mm) 145145145145145
Sõiduvalmis auto mass (kg) 14951475149514951795
Tühimass koos juhiga (kg) 15741555157515641864
Täismass (kg) 20201970199920012270
Piduriteta haagise mass (kg) 745735745745745
Piduritega haagise mass (kg) 15001330160016001330
Kütusepaak (l) 5562626243
Min kaubaruum (l) 487487487487487
Max kaubaruum (l) 15371537153715371537
Tüübikinnitus kinnitatud (date) 1/15/20204/10/20204/10/20204/10/20207/6/2020
Kinnitatud (WVTA) e2*2007/46*0628*07e2*2007/46*0628*08e2*2007/46*0628*08e2*2007/46*0628*08e2*2007/46*0628*09
Maximum hourly output (electric motor) (kW (electric motor)) 30
NEDC CO2 emission Weighted, Combined (g/km) 35
NEDC consumption – average Weighted, Combined (l/100km) 1.5