508 PureTech 180 AT8 BlueHDi 130 AT8 BlueHDi 160 AT8 BlueHDi 180 AT8 PureTech 225 AT8
Käigukast 8-k. automaat 8-k. automaat 8-k. automaat 8-k. automaat 8-k. automaat
Kütuseliik Bensiin Diisel Diisel Diisel Bensiin
Töömaht (cm³) 15981499199719971598
Võimsus (kW/hj) 133/18196/131120/163130/177165/224
Pöördemoment (Nm / p/min) 250300400400300
Tippkiirus (km/h) 225208230235250
Heitmenorm () Euro 6.3Euro 6.2Euro 6.2Euro 6.2Euro 6.3
WLTP kütusekulu - kombineeritud (l/100km) 6.8 - 7.44.8 - 5.55.5 - 6.35.6 - 6.37.1 - 7.8
WLTP CO2 heitkogused (g/km) 152 - 168127 - 145145 - 164146 - 165160 - 176
NEDC kütusekulu - linn (l/100km) 6.244.94.96.9
NEDC kütusekulu - maanteel (l/100km) 4.33.23.73.74.5
NEDC kütusekulu - keskmine (l/100km) 53.54.24.15.3
NEDC CO2 heitkogused (g/km) 11492110109122
Pikkus (mm) 47504750475047504750
Laius (mm) 18601860186018601860
Kõrgus (mm) 14101410141014101410
Teljevahe (mm) 28002800280028002800
Tühimass koos juhiga (kg) 15751574168316831564
Täismass (kg) 19992020212421272001
Piduriteta haagise mass (kg) 745745750750745
Piduritega haagise mass (kg) 16001500180018001600
Kütusepaak (l) 6255555562
Min kaubaruum (l) 487487487487487
Max kaubaruum (l) 15371537153715371537
Kinnitatud (WVTA) e2*2007/46*0628*04e2*2007/46*0628*06e2*2007/46*0628*06e2*2007/46*0628*06e2*2007/46*0628*04
Tüübikinnitus kinnitatud (date) 6/20/20199/13/20199/13/20199/13/20196/20/2019
Tühimass (kg) 14951495160516101495