508 PureTech 180 AT8 BlueHDi 130 AT8 PureTech 225 AT8 BlueHDi 160 AT8 BlueHDi 180 AT8
Käigukast 8-k. automaat 8-k. automaat 8-k. automaat 8-k. automaat 8-k. automaat
Kütuseliik Bensiin Diisel Bensiin Diisel Diisel
Töömaht (cm³) 15981499159819971997
Võimsus (kW/hj) 133/18196/131165/224120/163130/177
Pöördemoment (Nm / p/min) 250300300400400
Tippkiirus (km/h) 225208250230235
Heitmenorm () Euro 6.3Euro 6.2Euro 6.3Euro 6.2Euro 6.2
WLTP kütusekulu - kombineeritud (l/100km) 6.8 - 7.44.8 - 5.57.1 - 7.85.5 - 6.35.6 - 6.3
WLTP CO2 heitkogused (g/km) 152 - 168127 - 145160 - 176145 - 164146 - 165
NEDC kütusekulu - linn (l/100km) 6.346.94.94.9
NEDC kütusekulu - maanteel (l/100km) 4.43.24.53.73.7
NEDC kütusekulu - keskmine (l/100km) 5.13.55.34.24.1
NEDC CO2 heitkogused (g/km) 11692120.8108.43107.43
Pikkus (mm) 47504750475047504750
Laius (mm) 18601860186018601860
Kõrgus (mm) 14101410141014101410
Teljevahe (mm) 28002800280028002800
Sõiduvalmis auto mass (kg) 14951495149516051610
Tühimass koos juhiga (kg) 15751574156416831683
Täismass (kg) 19992020200121242127
Piduriteta haagise mass (kg) 745745745750750
Piduritega haagise mass (kg) 16001500160018001800
Kütusepaak (l) 6255625555
Min kaubaruum (l) 487487487487487
Max kaubaruum (l) 15371537153715371537
Kinnitatud (WVTA) e2*2007/46*0628*04e2*2007/46*0628*06e2*2007/46*0628*04e2*2007/46*0628*06e2*2007/46*0628*06
Tüübikinnitus kinnitatud (date) 6/20/20199/13/20196/20/20199/13/20199/13/2019