Rifter PureTech 110 PureTech 130 AT8 BlueHDi 100 N1 BlueHDi 130 N1 BlueHDi 130 AT8 N1
Käigukast 6-k. manuaal 8-k. automaat 5-k. manuaal 6-k. manuaal 8-k. automaat
Kütuseliik Bensiin Bensiin Diisel Diisel Diisel
Töömaht (cm³) 11991199149914991499
Võimsus (kW/hj) 81/11096/13175/10296/13196/131
Pöördemoment (Nm / p/min) 205230254300300
Kiirendus (0-100 km/h s) 11,712.510,410.8
Tippkiirus (km/h) 174200172184183
Heitmenorm () Euro 6.3Euro 6.3Euro 6.2Euro 6.2Euro 6.2
WLTP CO2 heitkogused (g/km) 145 - 169150 - 171
NEDC kütusekulu - linn (l/100km) 6.36.34.65.14.9
NEDC kütusekulu - maanteel (l/100km) 4.954.14.24.3
NEDC kütusekulu - keskmine (l/100km) 5.45.54.34.64.5
NEDC kütusekulu - kombineeritud (l/100km) /////
NEDC CO2 heitkogused (g/km) 123125113121119
NEDC CO2 kombineeritud heitkogused (g/km) /////
Pikkus (mm) 44034403440344034403
Laius (mm) 18481848184818481848
Kõrgus (mm) 18801880188018801880
Teljevahe (mm) 27852785278527852785
Sõiduvalmis auto mass (kg) 14731503154015611540
Tühimass koos juhiga (kg) 15761610164216641642
Täismass (kg) 20602090237523952370
Piduriteta haagise mass (kg) 730750750750750
Piduritega haagise mass (kg) 115012008508501000
Kütusepaak (l) 6161505050
Max kaubaruum (m³) 331.3551.3551.355
Tüübikinnitus kinnitatud (kuupäev) 11/18/202011/18/202011/18/202011/18/202011/18/2020
Kinnitatud (WVTA) e2*2007/46*0624*10e2*2007/46*0624*10e2*2007/46*0625*11e2*2007/46*0625*11e2*2007/46*0625*11