Rifter PureTech 130 AT8 BlueHDi 100 BlueHDi 130 BlueHDi 130 AT8 PureTech 110
Käigukast 8-k. automaat 5-k. manuaal 6-k. manuaal 8-k. automaat 6-k. manuaal
Kütuseliik Bensiin Diisel Diisel Diisel Bensiin
Pöördemoment (Nm / p/min) 230254300300205
Heitmenorm () Euro 6.3Euro 6.2Euro 6.2Euro 6.2Euro 6.3
WLTP kütusekulu - kombineeritud (l/100km) 5.7 - 6.55.4 - 6.15.6 - 6.35.7 - 6.55.5 - 6.4
WLTP CO2 heitkogused (g/km) 150 - 171141 - 160146 - 165150 - 171145 - 169
Kliirens (mm) 180180180180180
Tühimass koos juhiga (kg) 1565-19961510-19581554-19771565-1996
Kütusepaak (l) 5050505050
Max kaubaruum (m³) 33333
Töömaht (cm³) 149914991499
Võimsus (kW/hj) 75/10296/13196/131
Kiirendus (0-100 km/h s) 12.510,410.811,7
Tippkiirus (km/h) 175186184
NEDC kütusekulu - linn (l/100km) 4.84.84.7
NEDC kütusekulu - maanteel (l/100km) 444.3
NEDC kütusekulu - keskmine (l/100km) 4.344,4-4,5
NEDC CO2 heitkogused (g/km) 113122116-118
Pikkus (mm) 440344034403
Laius (mm) 184818481848
Kõrgus (mm) 188018801880
Teljevahe (mm) 278527852785
Kandevõime (kg) 488517504-593
Piduriteta haagise mass (kg) 740750750
Piduritega haagise mass (kg) 130015001300