Rifter PureTech 110 PureTech 130 AT8 BlueHDi 100 BlueHDi 130 BlueHDi 130 AT8 N1
Käigukast 6-k. manuaal 8-k. automaat 5-k. manuaal 6-k. manuaal 8-k. automaat
Kütuseliik Bensiin Bensiin Diisel Diisel Diisel
Töömaht (cm³) 11991199149914991499
Võimsus (kW/hj) 81/11096/13175/10296/13196/131
Pöördemoment (Nm / p/min) 205230254300300
Kiirendus (0-100 km/h s) 11,712.510,410.8
Tippkiirus (km/h) 174200172187183
Heitmenorm () Euro 6.3Euro 6.3Euro 6.2Euro 6.2Euro 6.2
WLTP CO2 heitkogused (g/km) 145 - 169150 - 171
NEDC kütusekulu - linn (l/100km) 6.36.34.64.84.6
NEDC kütusekulu - maanteel (l/100km) 4.953.83.94.3
NEDC kütusekulu - keskmine (l/100km) 5.45.54.14.24.4
NEDC CO2 heitkogused (g/km) 123125109111116
Pikkus (mm) 44034403440344034403
Laius (mm) 18481848184818481848
Kõrgus (mm) 18801880188018801880
Teljevahe (mm) 27852785278527852785
Sõiduvalmis auto mass (kg) 14731503150515051540
Tühimass koos juhiga (kg) 15761610161816161642
Täismass (kg) 20602090213521302370
Piduriteta haagise mass (kg) 730750750750750
Piduritega haagise mass (kg) 11501200150015001000
Kütusepaak (l) 6161505050
Max kaubaruum (m³) 33331.355
Tüübikinnitus kinnitatud (date) 9/18/20209/18/20209/18/20209/18/202012/4/2019
Kinnitatud (WVTA) e2*2007/46*0624*09e2*2007/46*0624*09e2*2007/46*0624*09e2*2007/46*0624*09e2*2007/46*0625*08