Rifter PureTech 110 PureTech 130 AT8 BlueHDi 75 BlueHDi 100 BlueHDi 130 BlueHDi 130 AT8
Käigukast 6-k. manuaal 8-k. automaat 5-k. manuaal 5-k. manuaal 6-k. manuaal 8-k. automaat
Kütuseliik Bensiin Bensiin Diisel Diisel Diisel Diisel
Töömaht (cm³) 11991499149914991499
Võimsus (kW/hj) 81/11056/7675/10296/13196/131
Pöördemoment (Nm / p/min) 205230230254300300
Kiirendus (0-100 km/h s) 11,71712.510,410.8
Tippkiirus (km/h) 175153175186184
WLTP kütusekulu - kombineeritud (l/100km) 5.5 - 6.45.7 - 6.55.5 - 6.25.4 - 6.15.6 - 6.35.7 - 6.5
NEDC kütusekulu - linn (l/100km) 6,2-6,84.64.84.84.7
NEDC kütusekulu - maanteel (l/100km) 4,9-5,13.9444.3
NEDC kütusekulu - keskmine (l/100km) 5,4-5,74.14.344,4-4,5
WLTP CO2 heitkogused (g/km) 145 - 169150 - 171144 - 163141 - 160146 - 165150 - 171
NEDC CO2 heitkogused (g/km) 129-131109113122116-118
Pikkus (mm) 44034403440344034403
Laius (mm) 18481848184818481848
Kõrgus (mm) 18801880188018801880
Teljevahe (mm) 27852785278527852785
Kliirens (mm) 180180180180180180
Maks. tühimass koos juhiga (kg) 1565-19961565-19961510-19321510-19581554-19771565-1996
Kandevõime (kg) 489-615488488517504-593
Piduriteta haagise mass (kg) 750740740750750
Piduritega haagise mass (kg) 10001000130015001300
Kütusepaak (l) 505050505050
Max kaubaruum (m³) 333333