308 PureTech 130 PureTech 130 AT8 BlueHDi 130 BlueHDi 130 AT8 BlueHDi 180 AT8
Käigukast 6-k. manuaal 8-k. automaat 6-k. manuaal 8-k. automaat 8-k. automaat
Kütuseliik Bensiin Bensiin Diisel Diisel Diisel
Töömaht (cm³) 11991199149914991997
Võimsus (kW/hj) 96/13196/13196/13196/131130/177
Pöördemoment (Nm / p/min) 230 / 1750230 / 1750300 / 1750300 / 1750400 / 2000
Kiirendus (0-100 km/h s) 9.69.69.89.88.2
Tippkiirus (km/h) 210205204206225
Heitmenorm () Euro 6.3Euro 6.3Euro 6.2Euro 6.2Euro 6.2
WLTP kütusekulu - kombineeritud (l/100km) 5.8 - 6.95.8 - 6.84,5 - 5,34,5 - 5,45.7 - 6.3
WLTP CO2 heitkogused (g/km) 130 - 154131 - 153117 - 138118 - 140150 - 165
NEDC kütusekulu - linn (l/100km) 6.46.24.14.25.2
NEDC kütusekulu - maanteel (l/100km) 4.44.63.23.53.9
NEDC kütusekulu - keskmine (l/100km) 5.15.23.53.84.4
NEDC CO2 heitkogused (g/km) 1171199398116
Pikkus (mm) 42534253425342534253
Laius (mm) 18041804180418041804
Kõrgus (mm) 14721472147214721472
Teljevahe (mm) 26202620262026202620
Tühimass koos juhiga (kg) 1241-15561349-15651329-15961350-16331593
Kandevõime (kg) 353411319330337
Piduriteta haagise mass (kg) 570610615635695
Piduritega haagise mass (kg) 13001300150014001600
Kütusepaak (l) 52.552.552.552.552.5
Min kaubaruum (l) 435435435435435
Max kaubaruum (l) 12741274127412741274
Täismass (kg) 18401930