308 PureTech 110 PureTech 130 PureTech 130 AT8 BlueHDi 130 BlueHDi 130 AT8
Käigukast 6-k. manuaal 6-k. manuaal 8-k. automaat 6-k. manuaal 8-k. automaat
Kütuseliik Bensiin Bensiin Bensiin Diisel Diisel
Töömaht (cm³) 11991199119914991499
Võimsus (kW/hj) 81/11096/13196/13196/13196/131
Pöördemoment (Nm / p/min) 205 / 1500230 / 1750230 / 1750300 / 1750300 / 1750
Kiirendus (0-100 km/h s) 11.19.69.69.89.8
Tippkiirus (km/h) 188188205204206
Heitmenorm () Euro 6.3Euro 6.3Euro 6.3Euro 6.2Euro 6.2
WLTP kütusekulu - keskmine (l/100km) 5.55.65.94.64.6
WLTP CO2 heitkogused (g/km) 124126132121122
NEDC kütusekulu - linn (l/100km) 5.75.85.84.24.2
NEDC kütusekulu - maanteel (l/100km) 4.24.14.33.43.5
NEDC kütusekulu - keskmine (l/100km) 4.84.74.93.73.8
NEDC CO2 heitkogused (g/km) 99.8100.8103.89192
Pikkus (mm) 42534253425342534253
Laius (mm) 18041804180418041804
Kõrgus (mm) 14721472147214721472
Teljevahe (mm) 26202620262026202620
Sõiduvalmis auto mass (kg) 12781278128012551279
Tühimass koos juhiga (kg) 13561356135213731394
Täismass (kg) 17351745177018101840
Piduriteta haagise mass (kg) 580580570615635
Piduritega haagise mass (kg) 13001300120015001400
Kütusepaak (l) 52.552.552.552.552.5
Min kaubaruum (l) 435435435435435
Max kaubaruum (l) 12741274127412741274
Tüübikinnitus kinnitatud (date) 8/29/20198/29/20198/29/20196/20/20196/20/2019
Kinnitatud (WVTA) e2*2007/46*0405*27e2*2007/46*0405*27e2*2007/46*0405*27e2*2007/46*0405*26e2*2007/46*0405*26