5008 PureTech 130 PureTech 180 AT8 BlueHDi 130 BlueHDi 130 AT8 BlueHDi 180 AT8
Käigukast 6-k. manuaal 8-k. automaat 6-k. manuaal 8-k. automaat 8-k. automaat
Kütuseliik Bensiin Bensiin Diisel Diisel Diisel
Pöördemoment (Nm / p/min) 230/1750250/1751300/1750300/1750400/2000
Kiirendus (0-100 km/h s) 10.98.311.811.89.2
Heitmenorm () Euro 6.3Euro 6.2Euro 6.2Euro 6.2Euro 6.2
WLTP kütusekulu - kombineeritud (l/100km) 6.4 - 7.37.1 - 8.05.1 - 5.95.0 - 5.96.0 - 6.7
WLTP CO2 heitkogused (g/km) 144 - 164161 - 181134 - 154132 - 155157 - 175
Töömaht (cm³) 1598149914991997
Võimsus (kW/hj) 133/18196/13196/131130/177
Tippkiirus (km/h) 218191190215
NEDC kütusekulu - linn (l/100km) 7.14.64.45.2
NEDC kütusekulu - maanteel (l/100km) 4.93.83.94.5
NEDC kütusekulu - keskmine (l/100km) 5.74.14.14.8
NEDC CO2 heitkogused (g/km) 128106105129
Pikkus (mm) 4641464146414641
Laius (mm) 1844184418441844
Kõrgus (mm) 1651165116511651
Teljevahe (mm) 2840284028402840
Tühimass koos juhiga (kg) 1560-18011530-18261470-18291630-1878
Kandevõime (kg) 570569712581
Piduriteta haagise mass (kg) 750750750750
Piduritega haagise mass (kg) 1400130012001800
Kütusepaak (l) 53535353
Min kaubaruum (l) 952952952952
Max kaubaruum (l) 2150215021502150