Expert BlueHDi 95 BlueHDi 115 BlueHDi 120 BlueHDi 150 BlueHDi 180 AT6
Käigukast 5-k. manuaal 6-k. manuaal 6-k. manuaal 6-k. manuaal 6-k. automaat
Kütuseliik Diisel Diisel Diisel Diisel Diisel
Töömaht (cm³) 15601560199719971997
Võimsus (kW/hj) 70/9585/11690/122110/150130/177
Pöördemoment (Nm / p/min) 210/1750300/1750340/1750370/1750400/1750
Kiirendus (0-100 km/h s) 15.512.913.31110.1
Tippkiirus (km/h) 145160170170170
NEDC kütusekulu - linn (l/100km) 65.66.35.96.1
NEDC kütusekulu - maanteel (l/100km) 5.255.14.95.4
NEDC kütusekulu - keskmine (l/100km) 5.55.25.55.35.7
NEDC CO2 heitkogused (g/km) 144137144139151
Pikkus (mm) 49594959495949594959
Laius (mm) 19201920192019201920
Kõrgus (mm) 19401940194019101910
Teljevahe (mm) 32753275327532753275
Kliirens (mm) 150150150150150
Tühimass koos juhiga (kg) 17181726181218101852
Kandevõime (kg) 9229341288920908
Piduriteta haagise mass (kg) 750750750750750
Piduritega haagise mass (kg) 20001800250025002000
Kütusepaak (l) 6969696969
Max kaubaruum (m³) 5.85.85.85.85.8
Max kaubaruumi pikkus (mm) 25122512251225122512
Max kaubaruumi laius (mm) 16281628162816281628
Max kaubaruumi kõrgus (mm) 13971397139713971397