Expert BlueHDi 100 2.8t BlueHDi 120 BlueHDi 150 BlueHDi 180 AT8
Käigukast 6-k. manuaal 6-k. manuaal 6-k. manuaal 8-k. automaat
Kütuseliik Diisel Diisel Diisel Diisel
Pöördemoment (Nm / p/min) 270/1600370/1750400/1750
Kiirendus (0-100 km/h s) 151110.1
Heitmenorm () Euro 6.2Euro 6.2Euro 6.2Euro 6.2
Töömaht (cm³) 19971997
Võimsus (kW/hj) 110/150130/177
Tippkiirus (km/h) 170-183170-185
NEDC kütusekulu - linn (l/100km) 5,8-5,95,9-6,2
NEDC kütusekulu - maanteel (l/100km) 4,8-55-5,2
NEDC kütusekulu - keskmine (l/100km) 5,2-5,45,3-5,5
NEDC CO2 heitkogused (g/km) 137-140141-146
Pikkus (mm) 49594959
Laius (mm) 19201920
Kõrgus (mm) 1899-19401899-1940
Teljevahe (mm) 32753275
Tühimass koos juhiga (kg) 17761776
Täismass (kg) 2705-31002735-3100
Piduriteta haagise mass (kg) 750750
Piduritega haagise mass (kg) 2300-25002300-2500