2008 BlueHDi 100 BlueHDi 120 AT6 PureTech 110 PureTech 130 AT6
Käigukast 5-k. manuaal 6-k. automaat 6-k. manuaal 6-k. automaat
Kütuseliik Diisel Diisel Bensiin Bensiin
Töömaht (cm³) 14991499
Võimsus (kW/hj) 75/10288/120
Pöördemoment (Nm / p/min) 230/1750300/1750
Kiirendus (0-100 km/h s) 11.39.6
Tippkiirus (km/h) 182193
Heitmenorm () Euro 6.2Euro 6.2Euro 6.3Euro 6.3
WLTP kütusekulu - kombineeritud (l/100km) 4.2 - 5.04.9 - 5.3
WLTP CO2 heitkogused (g/km) 127-135127-140
NEDC kütusekulu - linn (l/100km) 4,2-4,34.4
NEDC kütusekulu - maanteel (l/100km) 3.43.7
NEDC kütusekulu - keskmine (l/100km) 44
NEDC CO2 heitkogused (g/km) 98103
Pikkus (mm) 41594159
Laius (mm) 17391739
Kõrgus (mm) 15701570
Teljevahe (mm) 25372537
Kliirens (mm) 165165165
Tühimass koos juhiga (kg) 1200-15001287-1462
Piduriteta haagise mass (kg) 640640
Piduritega haagise mass (kg) 12601270
Kütusepaak (l) 45454545
Min kaubaruum (l) 410410
Max kaubaruum (l) 14001400
Kandevõime (kg) 406