208 PureTech 82 PureTech 110 PureTech 110 AT6 BlueHDi 100
Käigukast 5-k. manuaal 5-k. manuaal 6-k. automaat 5-k. manuaal
Kütuseliik Bensiin Bensiin Bensiin Diisel
Töömaht (cm³) 119911991199
Võimsus (kW/hj) 61/8381/11081/110
Pöördemoment (Nm / p/min) 118/2750118/2750205/1500254/1750
Kiirendus (0-100 km/h s) 12.29.69.810.7
Tippkiirus (km/h) 175190190
WLTP kütusekulu - kombineeritud (l/100km) 5.5 - 6.15.7 - 6.16.3 - 7.24.2 - 5.1
NEDC kütusekulu - linn (l/100km) 5.85.25.74.3
NEDC kütusekulu - maanteel (l/100km) 4.23.73.83.3
NEDC kütusekulu - keskmine (l/100km) 4.84.34.53.7
WLTP CO2 heitkogused (g/km) 123 - 136128 - 137142 - 163111 - 133
NEDC CO2 heitkogused (g/km) 10999104
Pikkus (mm) 397339733973
Laius (mm) 173917391739
Kõrgus (mm) 147114711471
Teljevahe (mm) 253825382538
Maks. tühimass koos juhiga (kg) 1133-12561186-13371226-15121200-1500
Kandevõime (kg) 431387395
Piduriteta haagise mass (kg) 520570570
Piduritega haagise mass (kg) 115011501150
Kütusepaak (l) 50505045
Min kaubaruum (l) 311311311311
Max kaubaruum (l) 1152115211521152