Boxer CH/PT 3.0t BlueHDi 120 3.5t BlueHDi 120 3.5t BlueHDi 140 3.5t BlueHDi 140 3.3t BlueHDi 120 3.5t BlueHDi 120 3.5t BlueHDi 140
Käigukast 6-k. manuaal 6-k. manuaal 6-k. manuaal 6-k. manuaal 6-k. manuaal 6-k. manuaal 6-k. manuaal
Kütuseliik Diisel Diisel Diisel Diisel Diisel Diisel Diisel
Pöördemoment (Nm / p/min) 300300340340300300340
Heitmenorm () Euro 6.2Euro 6.2Euro 6.2Euro 6.2Euro 6.2Euro 6.2Euro 6.2
Kütusepaak (l) 90909090909090
Max kaubaruumi pikkus (mm) 2.83.253.834.262.953.4
Max kaubaruumi laius (mm) 2.032.032.032.032.032.032.03
Töömaht (cm³) 217921792179
Võimsus (kW/hj) 103/140103/140103/140
Tippkiirus (km/h) 160160160
NEDC kütusekulu - linn (l/100km) 6.76.76.7
NEDC kütusekulu - maanteel (l/100km) 7.37.37.3
NEDC kütusekulu - keskmine (l/100km) 7.17.17.1
NEDC CO2 heitkogused (g/km) 186186186
Pikkus (mm) ///
Laius (mm) ///
Kõrgus (mm) ///
Teljevahe (mm) 403540354035
Sõiduvalmis auto mass (kg) 206020952285
Tühimass koos juhiga (kg) 213221672357
Täismass (kg) 350035003500
Piduriteta haagise mass (kg) 750750750
Piduritega haagise mass (kg) 250025003000
Kinnitatud (WVTA) e3*2007/46*0045*15e3*2007/46*0045*15e3*2007/46*0045*15
Tüübikinnitus kinnitatud (date) 8/1/20198/1/20198/1/2019