3008 PureTech 130 PureTech 130 AT8 PureTech 180 AT8 BlueHDi 130 BlueHDi 130 AT8 BlueHDi 180 AT8
Käigukast 6-k. manuaal 8-k. automaat 8-k. automaat 6-k. manuaal 8-k. automaat 8-k. automaat
Kütuseliik Bensiin Bensiin Bensiin Diisel Diisel Diisel
Pöördemoment (Nm / p/min) 230/1750230/1750250/1750300/1750300/1750400/2000
Kiirendus (0-100 km/h s) 10.810,5810.811.58.9
Heitmenorm () Euro 6.3Euro 6.3Euro 6.2Euro 6.2Euro 6.2Euro 6.2
WLTP kütusekulu - kombineeritud (l/100km) 6.4 - 7.36.5 - 7.87.1 - 8.05.1 - 5.95.0 - 5.96.0 - 6.7
WLTP CO2 heitkogused (g/km) 144 - 164146 - 175161 - 181134 - 154132 - 155157 - 175
Töömaht (cm³) 1598149914991997
Võimsus (kW/hj) 133/18196/13196/131130/177
Tippkiirus (km/h) 219192192215
NEDC kütusekulu - linn (l/100km) 7.14.666
NEDC kütusekulu - maanteel (l/100km) 4.93.84.54.5
NEDC kütusekulu - keskmine (l/100km) 5.74.15.15.1
NEDC CO2 heitkogused (g/km) 128108107129
Pikkus (mm) 4447444744474447
Laius (mm) 1841184118411841
Kõrgus (mm) 1623162316231623
Teljevahe (mm) 2675267526751675
Tühimass koos juhiga (kg) 1560-18011530-18261470-18291630-1878
Kandevõime (kg) 384403502446
Piduriteta haagise mass (kg) 750745750745
Piduritega haagise mass (kg) 1500150013002000
Kütusepaak (l) 53535353
Min kaubaruum (l) 591591591591
Max kaubaruum (l) 1670167016701670