Expert Combi BlueHDi 100 BlueHDi 150 BlueHDi 150 BlueHDi 120 BlueHDi 150 BlueHDi 180 AT8 BlueHDi 180 AT8
Käigukast 6-k. manuaal 6-k. manuaal 6-k. manuaal 6-k. manuaal 6-k. manuaal 8-k. automaat 8-k. automaat
Kütuseliik Diisel Diisel Diisel Diisel Diisel Diisel Diisel
Töömaht (cm³) 1499199719971499199719971997
Võimsus (kW/hj) 75/10275/102110/15088/120110/150130/177130/177
Pöördemoment (Nm / p/min) 270/1600370/2000370/2000300/1750370/2000400/2000400/2000
Kiirendus (0-100 km/h s) 1510.310.31210.38.88.8
Tippkiirus (km/h) 145183183160183185185
Heitmenorm () Euro 6.2Euro 6.2Euro 6.2Euro 6.2Euro 6.2Euro 6.2Euro 6.2
NEDC kütusekulu - linn (l/100km) 5,3-5,46.16.25,2-5,36.27.37.3
NEDC kütusekulu - maanteel (l/100km) 4,7-4,855.14,6-4,75.15.35.3
NEDC kütusekulu - keskmine (l/100km) 4,9-55.45.54,8-4,95.566.1
NEDC CO2 heitkogused (g/km) 130 -132144144127-130145159160
Pikkus (mm) 4609460949595309530949595309
Laius (mm) 1920192019201920192019201920
Kõrgus (mm) 1910191018991899-1940189918991899
Teljevahe (mm) 2925292532753275327532753275
Kliirens (mm) 150150150150150150150
Tühimass koos juhiga (kg) 17351841-24151841-241517351841-24151905-24411905-2441
Täismass (kg) 27052785-2830
Piduriteta haagise mass (kg) 750750750750750750750
Piduritega haagise mass (kg) 1400230023001800-2000230023002300
Kütusepaak (l) 69696969696969
Max kaubaruum (m³) 3.3973.3973.9684.5544.5543.9684.554
Kandevõime (kg) 758760762760768