Expert Combi BlueHDi 150 BlueHDi 150 BlueHDi 150 BlueHDi 180 AT8 BlueHDi 180 AT8
Käigukast 6-k. manuaal 6-k. manuaal 6-k. manuaal 8-k. automaat 8-k. automaat
Kütuseliik Diisel Diisel Diisel Diisel Diisel
Töömaht (cm³) 19971997199719971997
Võimsus (kW/hj) 110/150110/150110/150130/177130/177
Pöördemoment (Nm / p/min) 370/2000370/2000370/2000400/2000400/2000
Kiirendus (0-100 km/h s) 10.310.310.38.88.8
Tippkiirus (km/h) 183183183185185
WLTP kütusekulu - kombineeritud (l/100km) 6.7 - 7.86.7 - 7.86.7 - 7.87.0 - 8.07.0 - 8.0
WLTP CO2 heitkogused (g/km) 177 - 205177 - 205177 - 205183 - 209183 - 209
NEDC kütusekulu - linn (l/100km) 6.16.26.27.37.3
NEDC kütusekulu - maanteel (l/100km) 55.15.15.35.3
NEDC kütusekulu - keskmine (l/100km) 5.45.55.566.1
NEDC CO2 heitkogused (g/km) 144144145159160
Pikkus (mm) 46094959530949595309
Laius (mm) 19201920192019201920
Kõrgus (mm) 1899-19401899-1940189918991899
Teljevahe (mm) 29253275327532753275
Kliirens (mm) 150150150150150
Tühimass koos juhiga (kg) 1841-24151841-24151841-24151905-24411905-2441
Kandevõime (kg) 758760762760768
Piduriteta haagise mass (kg) 750750750750750
Piduritega haagise mass (kg) 23002300230023002300
Kütusepaak (l) 6969696969
Max kaubaruum (m³) 3.3973.9684.5543.9684.554