508 SW PureTech 180 AT8 PureTech 225 AT8 BlueHDi 130 AT8 Hybrid 225
Transmisija 8-pakāpju automātiskā 8-pakāpju automātiskā 8-pakāpju automātiskā 8-pakāpju automātiskā
Degvielas tips Benzīns Benzīns Dīzelis Hibrīds
Motora tilpums (cm³) 1598159814991598
Jauda (kW/ZS) 133/181165/22496/131133/181
Elektromotora maksimālā jauda (kW) 81.2
Griezes moments (Nm) 250300300300
Paātrinājums (0-100 km/h s) 7,97,310,07,9
Maksimālais ātrums (km/h) 225250208250
Emisijas standartiem () Euro 6.3Euro 6.3Euro 6.3Euro 6.3
WLTP vidējais degvielas patēriņš (l/100km) 6.9751.5
WLTP CO2 emisija (g/km) 15616013034
NEDC degvielas patēriņš pilsētā (l/100km) 6.26.646.5
NEDC degvielas patēriņš uz šosejas (l/100km) 4.34.33.34.6
NEDC vidējais degvielas patēriņš (l/100km) 55.23.65.3
NEDC degvielas patēriņš – kombinēts (l/100km) 1.6
NEDC CO2 emisija (g/km) 11411894121
NEDC CO2 kombinētās emisijas (g/km) 36
Garums (mm) 4790479047904790
Platums (mm) 1860186018601860
Augstums (mm) 1420142014201420
Riteņu garenbāze (mm) 2800280028002800
Klīrenss (mm) 145145145145
Pašmasa (kg) 1505150515051820
Pašmasa (ar šoferi) (kg) 1584158416021890
Maksimālā masa (kg) 2027202820432290
Masa piekabei, kas nav aprīkota ar bremžu sistēmu (kg) 745745745745
Masa piekabei aprīkotai ar bremzēm (kg) 1600160015001340
Degvielas tvertne (l) 62625543
Min. Ietilpība (l) 530530530530
Max ietilpība (l) 1780178017801780
Tipa apstiprinājums ir apstiprināts (date) 4/10/20204/10/20201/15/20209/9/2020
Apstiprināts (WVTA) e2*2007/46*0628*08e2*2007/46*0628*08e2*2007/46*0628*07e2*2007/46*0628*10