508 PureTech 180 AT8 BlueHDi 130 AT8 BlueHDi 160 AT8 BlueHDi 180 AT8 PureTech 225 AT8
Transmisija 8-pakāpju automātiskā 8-pakāpju automātiskā 8-pakāpju automātiskā 8-pakāpju automātiskā 8-pakāpju automātiskā
Degvielas tips Benzīns Dīzelis Dīzelis Dīzelis Benzīns
Motora tilpums (cm³) 15981499199719971598
Jauda (kW/ZS) 133/18196/131120/163130/177165/224
Griezes moments (Nm) 250300400400300
Paātrinājums (0-100 km/h s) 7,910,08,38,37,3
Maksimālais ātrums (km/h) 230208230235250
Emisijas standartiem () Euro 6.3Euro 6.2Euro 6.2Euro 6.2Euro 6.3
WLTP vidējais degvielas patēriņš (l/100km) 6.8 - 7.44.8 - 5.55.5 - 6.35.6 - 6.37.1 - 7.8
WLTP CO2 emisija (g/km) 152 - 168127 - 145145 - 164146 - 165160 - 176
NEDC degvielas patēriņš pilsētā (l/100km) 7.14.45.55.97.5
NEDC degvielas patēriņš uz šosejas (l/100km) 4.43.43.83.94.6
NEDC vidējais degvielas patēriņš (l/100km) 5.43.74.54.75.7
NEDC CO2 emisija (g/km) 12398118124131
Garums (mm) 47504750475047504750
Platums (mm) 18601860186018601860
Augstums (mm) 14101410141014101410
Riteņu garenbāze (mm) 27902790279027902790
Pašmasa (kg) 1569-17341572-17621680-18531687-18711569-1734
Kravnesība (kg) 424446441444437
Masa piekabei, kas nav aprīkota ar bremžu sistēmu (kg) 745745745750745
Masa piekabei aprīkotai ar bremzēm (kg) 16001500180018001600
Degvielas tvertne (l) 6255555562
Min. Ietilpība (l) 487487487487487
Max ietilpība (l) 15371537153715371537