Partner PureTech 110 BlueHDi 100 PureTech 110 BlueHDi 130 BlueHDi 130 AT8
Transmisija 6-pakāpju manuālā 5-pakāpju manuālā 6-pakāpju manuālā 6-pakāpju manuālā 8-pakāpju automātiskā
Degvielas tips Benzīns Dīzelis Benzīns Dīzelis Dīzelis
Motora tilpums (cm³) 11991499119914991499
Jauda (kW/ZS) 81/11075/10281/11096/13196/131
Griezes moments (Nm) 205254205300300
Paātrinājums (0-100 km/h s) 1213.91212.112.1
Maksimālais ātrums (km/h) 174172174185183
Emisijas standartiem () Euro 6.3Euro 6.2Euro 6.3Euro 6.2Euro 6.2
WLTP vidējais degvielas patēriņš (l/100km) 6,4 - 7,56,6 - 7,5
WLTP CO2 emisija (g/km) 150 - 169150 - 169
NEDC degvielas patēriņš pilsētā (l/100km) 6.24.36.35.14.6
NEDC degvielas patēriņš uz šosejas (l/100km) 4.83.84.94.14.2
NEDC vidējais degvielas patēriņš (l/100km) 5.345.44.54.3
NEDC CO2 emisija (g/km) 121106124118114
Garums (mm) 44034403475347534753
Platums (mm) 18481848184818481848
Augstums (mm) 18801880188018801880
Riteņu garenbāze (mm) 27852785297529752975
Klīrenss (mm) 160160160160160
Pašmasa (kg) 13801395143115051505
Pašmasa (ar šoferi) (kg) 14921509152616021602
Maksimālā masa (kg) 19601985229024002370
Masa piekabei, kas nav aprīkota ar bremžu sistēmu (kg) 690690710750750
Masa piekabei aprīkotai ar bremzēm (kg) 1200135085012001000
Degvielas tvertne (l) 5050505050
Max ietilpība (m³) 3.33.33.83.83.8
Tipa apstiprinājums ir apstiprināts (date) 12/4/201912/4/201912/4/201912/4/201912/4/2019
Apstiprināts (WVTA) e2*2007/46*0625*08e2*2007/46*0625*08e2*2007/46*0625*08e2*2007/46*0625*08e2*2007/46*0625*08