308 SW PureTech 130 PureTech 130 AT8 BlueHDi 130 BlueHDi 130 AT8 BlueHDi 180 AT8
Transmisija 6-pakāpju manuālā 8-pakāpju automātiskā 6-pakāpju manuālā 8-pakāpju automātiskā 8-pakāpju automātiskā
Degvielas tips Benzīns Benzīns Dīzelis Dīzelis Dīzelis
Motora tilpums (cm³) 11991199149914991997
Jauda (kW/ZS) 96/13196/13196/13196/131130/177
Griezes moments (Nm) 230 / 1750230 / 1750300 / 1750300 / 1750400 / 2000
Paātrinājums (0-100 km/h s) 9.69.69.89.88,2
Maksimālais ātrums (km/h) 210205203205223
Emisijas standartiem () Euro 6.3Euro 6.3Euro 6.2Euro 6.2Euro 6.2
WLTP vidējais degvielas patēriņš (l/100km) 5.8 - 6.95.8 - 6.84,5 - 5,34,5 - 5,45.7 - 6.3
WLTP CO2 emisija (g/km) 130 - 154131 - 153117 - 138118 - 140150 - 165
NEDC degvielas patēriņš pilsētā (l/100km) 6.46.24.14.35.1
NEDC degvielas patēriņš uz šosejas (l/100km) 4.44.63.23.74.2
NEDC vidējais degvielas patēriņš (l/100km) 5.15.23.53.94.6
NEDC CO2 emisija (g/km) 121119100102120
Garums (mm) 45854585458545854585
Platums (mm) 18041804180418041804
Augstums (mm) 14701470147014701470
Riteņu garenbāze (mm) 27302730273027302730
Pašmasa (kg) 1241-15561349-15651329-15961350-16331592
Kravnesība (kg) 350439448327428
Masa piekabei, kas nav aprīkota ar bremžu sistēmu (kg) 620630680690750
Masa piekabei aprīkotai ar bremzēm (kg) 12201200140013001600
Degvielas tvertne (l) 52.552.552.552.552.5
Min. Ietilpība (l) 660660660660660
Max ietilpība (l) 17751775177517751775
Maksimālā masa (kg) 18902020