308 PureTech 130 PureTech 130 AT8 BlueHDi 130 BlueHDi 130 AT8 BlueHDi 180 AT8
Transmisija 6-pakāpju manuālā 8-pakāpju automātiskā 6-pakāpju manuālā 8-pakāpju automātiskā 8-pakāpju automātiskā
Degvielas tips Benzīns Benzīns Dīzelis Dīzelis Dīzelis
Motora tilpums (cm³) 11991199149914991997
Jauda (kW/ZS) 96/13196/13196/13196/131130/177
Griezes moments (Nm) 230 / 1750230 / 1750300 / 1750300 / 1750400 / 2000
Paātrinājums (0-100 km/h s) 9.69.69.89.88.2
Maksimālais ātrums (km/h) 210205204206225
Emisijas standartiem () Euro 6.3Euro 6.3Euro 6.2Euro 6.2Euro 6.2
WLTP vidējais degvielas patēriņš (l/100km) 5.8 - 6.95.8 - 6.84,5 - 5,34,5 - 5,45.7 - 6.3
WLTP CO2 emisija (g/km) 130 - 154131 - 153117 - 138118 - 140150 - 165
NEDC degvielas patēriņš pilsētā (l/100km) 6.46.24.14.25.2
NEDC degvielas patēriņš uz šosejas (l/100km) 4.44.63.23.53.9
NEDC vidējais degvielas patēriņš (l/100km) 5.15.23.53.84.4
NEDC CO2 emisija (g/km) 1171199398116
Garums (mm) 42534253425342534253
Platums (mm) 18041804180418041804
Augstums (mm) 14721472147214721472
Riteņu garenbāze (mm) 26202620262026202620
Pašmasa (kg) 1241-15561349-15651329-15961350-16331593
Kravnesība (kg) 353411319330337
Masa piekabei, kas nav aprīkota ar bremžu sistēmu (kg) 570610615635695
Masa piekabei aprīkotai ar bremzēm (kg) 13001300150014001600
Degvielas tvertne (l) 52.552.552.552.552.5
Min. Ietilpība (l) 435435435435435
Max ietilpība (l) 12741274127412741274
Maksimālā masa (kg) 18401930