Expert Team BlueHDi 100 2.8t BlueHDi 120 BlueHDi 150 BlueHDi 180 AT8
Transmisija 6-pakāpju manuālā 6-pakāpju manuālā 6-pakāpju manuālā 8-pakāpju automātiskā
Degvielas tips Dīzelis Dīzelis Dīzelis Dīzelis
Motora tilpums (cm³) 1499149919971997
Jauda (kW/ZS) 75/10288/120110/150130/177
Maksimālais ātrums (km/h) 145160185185
Emisijas standartiem () Euro 6.2Euro 6.2Euro 6.2Euro 6.2
NEDC degvielas patēriņš pilsētā (l/100km) 5.455.86.2
NEDC degvielas patēriņš uz šosejas (l/100km) 4.74.65.15.1
NEDC vidējais degvielas patēriņš (l/100km) 4.94.75.35.5
NEDC CO2 emisija (g/km) 130125141145
Garums (mm) 4959495949594959
Platums (mm) 1920192019201920
Augstums (mm) 1899189918991899
Riteņu garenbāze (mm) 3275327532753275
Pašmasa (kg) 1735173518171839
Pašmasa (ar šoferi) (kg) 1843184317761776
Maksimālā masa (kg) 2555265527202780
Masa piekabei, kas nav aprīkota ar bremžu sistēmu (kg) 750750750750
Masa piekabei aprīkotai ar bremzēm (kg) 1400200023002120
Degvielas tvertne (l) 696969
Apstiprināts (WVTA) e2*2007/46*0533*09e2*2007/46*0533*09e2*2007/46*0533*09e2*2007/46*0533*09
Tipa apstiprinājums ir apstiprināts (date) 8/22/20198/22/20198/22/20198/22/2019
Griezes moments (Nm) 400/1750
Paātrinājums (0-100 km/h s) 10.1