NEW 208 PureTech 100 PureTech 100 AT8 PureTech 130 AT8 BlueHDi 100 Electric
Transmisija 6-pakāpju manuālā 8-pakāpju automātiskā 8-pakāpju automātiskā 6-pakāpju manuālā Automātiskā
Degvielas tips Benzīns Benzīns Benzīns Dīzelis Elektriskais
Motora tilpums (cm³) 1199119911991499/
Jauda (kW/ZS) 74/10174/10196/13175/102
Griezes moments (Nm) 205205230205260-300
Paātrinājums (0-100 km/h s) 9.910.88.710.28.1
Maksimālais ātrums (km/h) 188188208188150
Elektrības patēriņš (EC/AC kombinēts) (Wh/km) 17,6
WLTP vidējais degvielas patēriņš (l/100km) 5.35.65.44.6
NEDC degvielas patēriņš pilsētā (l/100km) 5.25.15.43.7
NEDC degvielas patēriņš uz šosejas (l/100km) 3.73.942.9
NEDC vidējais degvielas patēriņš (l/100km) 4.24.34.53.2
NEDC CO2 emisija (g/km) 979910385
Garums (mm) 40554055405540554055
Platums (mm) 17451745174517451745
Augstums (mm) 14351435143514351435
Riteņu garenbāze (mm) 25402540254025402540
Pašmasa (kg) 11651165123311651530
Pašmasa (ar šoferi) (kg) 12161224127212281558
Maksimālā masa (kg) 15951625163016451910
Masa piekabei, kas nav aprīkota ar bremžu sistēmu (kg) 580580615580/
Masa piekabei aprīkotai ar bremzēm (kg) 1200120012001200/
Degvielas tvertne (l) 44444441
Vilkmes akumulatora baterija (kWh) 50
Min. Ietilpība (l) 311311311311
Max ietilpība (l) 1106110611061106
Tipa apstiprinājums ir apstiprināts (date) 3/27/202012/19/201912/19/20193/27/20203/27/2020
Apstiprināts (WVTA) e2*2007/46*0639*09e2*2007/46*0639*08e2*2007/46*0639*08e2*2007/46*0639*09e2*2007/46*0639*09