508 SW PureTech 180 AT8 BlueHDi 130 AT8 BlueHDi 160 AT8 BlueHDi 180 AT8 PureTech 225 AT8
Pavarų dėžė Automatinė 8-ių pav Automatinė 8-ių pav Automatinė 8-ių pav Automatinė 8-ių pav Automatinė 8-ių pav
Degalų tipas Benzinas Dyzelinas Dyzelinas Dyzelinas Benzinas
Variklis (cm³) 15981499199719971598
Galia (KW/AG) 133/18196/131120/163130/177165/224
Sukimo momentas (Nm) 250300400400300
Pagreitis (0-100 km/h s) 7,910,08,38,37,3
Maksimalus greitis (km/h) 226208226231246
Emisijos standartai () Euro 6.2Euro 6.2Euro 6.2Euro 6.2Euro 6.2
WLTP vidutinės kuro sąnaudos (l/100km) 6.8 - 7.44.8 - 5.55.5 - 6.35.6 - 6.37.1 - 7.8
WLTP CO2 (g/km) 152 - 168127 - 145145 - 164146 - 165160 - 176
NEDC kuro sąnaudos - mieste (l/100km) 7.14.45.55.97.5
NEDC kuro sąnaudos - užmiestyje (l/100km) 4.43.43.83.94.6
NEDC vidutinės kuro sąnaudos (l/100km) 5.43.74.54.75.7
NEDC CO2 (g/km) 125-127100-103119-122124132
Ilgis (mm) 47904790479047904790
Plotis (mm) 18601860186018601860
Aukštis (mm) 14201420142014201420
Bazė (mm) 28002800280028002800
Nepakrauto automobilio masė (kg) 1569-17341572-17621680-18531687-18711569-1734
Didžiausia masė (kg) 20272043214621462028
Priekaba be stabdžių (kg) 745745750750745
Priekaba su stabdžiais (kg) 16001500180018001600
Kuro bakas (l) 6255555562
Min. bagažinės tūris (l) 530530530530530
Max bagažinės tūris (l) 17801780178017801780