508 SW BlueHDi 130 AT8 BlueHDi 160 AT8 BlueHDi 180 AT8 PureTech 180 AT8
Pavarų dėžė Automatinė 8-ių pav Automatinė 8-ių pav Automatinė 8-ių pav Automatinė 8-ių pav
Degalų tipas Dyzelinas Dyzelinas Dyzelinas Benzinas
Variklis (cm³) 1499199719971598
Galia (KW/AG) 96/131120/163130/177133/181
Sukimo momentas (Nm) 300400400250
Pagreitis (0-100 km/h s) 10,08,38,37,9
Maksimalus greitis (km/h) 208226231226
Emisijos standartai () Euro 6.2Euro 6.2Euro 6.2Euro 6.3
WLTP vidutinės kuro sąnaudos (l/100km) 4.8 - 5.55.5 - 6.35.6 - 6.36.8 - 7.4
WLTP CO2 (g/km) 127 - 145145 - 164146 - 165152 - 168
NEDC kuro sąnaudos - mieste (l/100km) 4.45.55.97.1
NEDC kuro sąnaudos - užmiestyje (l/100km) 3.43.83.94.4
NEDC vidutinės kuro sąnaudos (l/100km) 3.74.54.75.4
NEDC CO2 (g/km) 100-103119-122124125-127
Ilgis (mm) 4790479047904790
Plotis (mm) 1860186018601860
Aukštis (mm) 1420142014201420
Bazė (mm) 2800280028002800
Nepakrauto automobilio masė (kg) 1572-17621680-18531687-18711569-1734
Didžiausia masė (kg) 2043214621462027
Priekaba be stabdžių (kg) 745750750745
Priekaba su stabdžiais (kg) 1500180018001600
Kuro bakas (l) 55555562
Min. bagažinės tūris (l) 530530530530
Max bagažinės tūris (l) 1780178017801780