508 BlueHDi 130 AT8 BlueHDi 160 AT8 BlueHDi 180 AT8 PureTech 180 AT8 PureTech 225 AT8
Pavarų dėžė Automatinė 8-ių pav Automatinė 8-ių pav Automatinė 8-ių pav Automatinė 8-ių pav Automatinė 8-ių pav
Degalų tipas Dyzelinas Dyzelinas Dyzelinas Benzinas Benzinas
Variklis (cm³) 14991997199715981598
Galia (KW/AG) 96/131120/163130/177133/181165/224
Sukimo momentas (Nm) 300400400250300
Pagreitis (0-100 km/h s) 10,08,38,37,97,3
Maksimalus greitis (km/h) 208230235230250
Emisijos standartai () Euro 6.2Euro 6.2Euro 6.2Euro 6.3Euro 6.3
WLTP vidutinės kuro sąnaudos (l/100km) 4.8 - 5.55.5 - 6.35.6 - 6.36.8 - 7.47.1 - 7.8
WLTP CO2 (g/km) 127 - 145145 - 164146 - 165152 - 168160 - 176
NEDC kuro sąnaudos - mieste (l/100km) 4.45.55.97.17.5
NEDC kuro sąnaudos - užmiestyje (l/100km) 3.43.83.94.44.6
NEDC vidutinės kuro sąnaudos (l/100km) 3.74.54.75.45.7
NEDC CO2 (g/km) 98118124123131
Ilgis (mm) 47504750475047504750
Plotis (mm) 18601860186018601860
Aukštis (mm) 14101410141014101410
Bazė (mm) 27902790279027902790
Nepakrauto automobilio masė (kg) 1572-17621680-18531687-18711569-17341569-1734
Krovumas (kg) 446441444424437
Priekaba be stabdžių (kg) 745745750745745
Priekaba su stabdžiais (kg) 15001800180016001600
Kuro bakas (l) 5555556262
Min. bagažinės tūris (l) 487487487487487
Max bagažinės tūris (l) 15371537153715371537