508 PureTech 180 AT8 BlueHDi 130 AT8 PureTech 225 AT8 BlueHDi 160 AT8 BlueHDi 180 AT8
Pavarų dėžė Automatinė 8-ių pav Automatinė 8-ių pav Automatinė 8-ių pav Automatinė 8-ių pav Automatinė 8-ių pav
Degalų tipas Benzinas Dyzelinas Benzinas Dyzelinas Dyzelinas
Variklis (cm³) 15981499159819971997
Galia (kW/AG) 133/18196/131165/224120/163130/177
Sukimo momentas (Nm) 250300300400400
Maksimalus greitis (km/h) 225208250230235
Emisijos standartai () Euro 6.3Euro 6.2Euro 6.3Euro 6.2Euro 6.2
WLTP vidutinės kuro sąnaudos (l/100km) 6.8 - 7.44.8 - 5.57.1 - 7.85.5 - 6.35.6 - 6.3
WLTP CO2 (g/km) 152 - 168127 - 145160 - 176145 - 164146 - 165
NEDC kuro sąnaudos - mieste (l/100km) 6.346.94.94.9
NEDC kuro sąnaudos - užmiestyje (l/100km) 4.43.24.53.73.7
NEDC vidutinės kuro sąnaudos (l/100km) 5.13.55.34.24.1
NEDC CO2 (g/km) 11692120.8108.43107.43
Ilgis (mm) 47504750475047504750
Plotis (mm) 18601860186018601860
Aukštis (mm) 14101410141014101410
Bazė (mm) 28002800280028002800
Nepakrauto automobilio masė (kg) 14951495149516051610
Nepakrauto automobilio masė (su vairuotoju) (kg) 15751574156416831683
Didžiausia masė (kg) 19992020200121242127
Priekaba be stabdžių (kg) 745745745750750
Priekaba su stabdžiais (kg) 16001500160018001800
Kuro bakas (l) 6255625555
Min. bagažinės tūris (l) 487487487487487
Max bagažinės tūris (l) 15371537153715371537
Patvirtinta (WVTA) e2*2007/46*0628*04e2*2007/46*0628*06e2*2007/46*0628*04e2*2007/46*0628*06e2*2007/46*0628*06
Tipo patvirtinimas patvirtintas (date) 6/20/20199/13/20196/20/20199/13/20199/13/2019