Rifter PureTech 110 PureTech 130 AT8 BlueHDi 75 BlueHDi 100 BlueHDi 130 BlueHDi 130 AT8
Pavarų dėžė Mechaninė 6-ių pav. Automatinė 8-ių pav Mechaninė 5-ių pav. Mechaninė 5-ių pav. Mechaninė 6-ių pav. Automatinė 8-ių pav
Degalų tipas Benzinas Benzinas Dyzelinas Dyzelinas Dyzelinas Dyzelinas
Sukimo momentas (Nm) 205230230254300300
Pagreitis (0-100 km/h s) 11,71712.510,410.8
Emisijos standartai () Euro 6.3Euro 6.3Euro 6.2Euro 6.2Euro 6.2Euro 6.2
WLTP vidutinės kuro sąnaudos (l/100km) 5.5 - 6.45.7 - 6.55.5 - 6.25.4 - 6.15.6 - 6.35.7 - 6.5
WLTP CO2 (g/km) 145 - 169150 - 171144 - 163141 - 160146 - 165150 - 171
Klirensas (mm) 180180180180180180
Kuro bakas (l) 505050505050
Max bagažinės tūris (m³) 333333
Nepakrauto automobilio masė (kg) 1565-19961510-19321510-19581554-19771565-1996
Variklis (cm³) 1499149914991499
Galia (KW/AG) 56/7675/10296/13196/131
Maksimalus greitis (km/h) 153175186184
NEDC kuro sąnaudos - mieste (l/100km) 4.64.84.84.7
NEDC kuro sąnaudos - užmiestyje (l/100km) 3.9444.3
NEDC vidutinės kuro sąnaudos (l/100km) 4.14.344,4-4,5
NEDC CO2 (g/km) 109113122116-118
Ilgis (mm) 4403440344034403
Plotis (mm) 1848184818481848
Aukštis (mm) 1880188018801880
Bazė (mm) 2785278527852785
Krovumas (kg) 488488517504-593
Priekaba be stabdžių (kg) 740740750750
Priekaba su stabdžiais (kg) 1000130015001300