2008 BlueHDi 100 BlueHDi 120 AT6 PureTech 110 PureTech 130 AT6
Pavarų dėžė Mechaninė 5-ių pav. Automatinė 6-ių pav Mechaninė 6-ių pav. Automatinė 6-ių pav
Degalų tipas Dyzelinas Dyzelinas Benzinas Benzinas
Variklis (cm³) 14991499
Galia (kW/AG) 75/10288/120
Sukimo momentas (Nm) 230/1750300/1750
Pagreitis (0-100 km/h s) 11.39.6
Maksimalus greitis (km/h) 182193
Emisijos standartai () Euro 6.2Euro 6.2Euro 6.3Euro 6.3
WLTP vidutinės kuro sąnaudos (l/100km) 4.2 - 5.04.9 - 5.3
WLTP CO2 (g/km) 127-135127-140
NEDC kuro sąnaudos - mieste (l/100km) 4,2-4,34.4
NEDC kuro sąnaudos - užmiestyje (l/100km) 3.43.7
NEDC vidutinės kuro sąnaudos (l/100km) 44
NEDC CO2 (g/km) 98103
Ilgis (mm) 41594159
Plotis (mm) 17391739
Aukštis (mm) 15701570
Bazė (mm) 25372537
Prošvaisa (mm) 165165165
Nepakrauto automobilio masė (kg) 1200-15001287-1462
Priekaba be stabdžių (kg) 640640
Priekaba su stabdžiais (kg) 12601270
Kuro bakas (l) 45454545
Min. bagažinės tūris (l) 410410
Max bagažinės tūris (l) 14001400
Krovumas (kg) 406