Boxer CH/PT 3.3t BlueHDi 120 3.5t BlueHDi 165 3.5t BlueHDi 140 3.5t BlueHDi 165 3.5t BlueHDi 165
Pavarų dėžė Mechaninė 6-ių pav. Mechaninė 6-ių pav. Mechaninė 6-ių pav. Mechaninė 6-ių pav. Mechaninė 6-ių pav.
Degalų tipas Dyzelinas Dyzelinas Dyzelinas Dyzelinas Dyzelinas
Variklis (cm³) 2179217921792179
Galia (kW/AG) 88/120121/165103/140121/165
Sukimo momentas (Nm) 300370340370370
Maksimalus greitis (km/h) 155160160160
Emisijos standartai () Euro 6.2Euro 6.2Euro 6.2Euro 6.2Euro 6.2
NEDC kuro sąnaudos - mieste (l/100km) 6.76.76.76.7
NEDC kuro sąnaudos - užmiestyje (l/100km) 7.37.47.37.4
NEDC vidutinės kuro sąnaudos (l/100km) 7.17.17.17.1
NEDC CO2 (g/km) 186186186186
Ilgis (mm) 5738667862286678
Plotis (mm) 2100210021002100
Aukštis (mm) 2360236023602360
Bazė (mm) 3450403540354035
Prošvaisa (mm) 150-200150-200150-200150-200150-200
Nepakrauto automobilio masė (kg) 2130229022052290
Nepakrauto automobilio masė (su vairuotoju) (kg) 2199236222742362
Didžiausia masė (kg) 3300350035003500
Priekaba be stabdžių (kg) 750750750750
Priekaba su stabdžiais (kg) 2500300025003000
Kuro bakas (l) 9090909090
Max bagažinės ilgis (mm) (mm) 3.42.952.953.4
Max bagažinės plotis (mm) (mm) 2.032.032.032.032.03
Tipo patvirtinimas patvirtintas (date) 12/12/20198/1/20198/1/20198/1/2019
Patvirtinta (WVTA) e3*2007/46*0045*16e3*2007/46*0045*15e3*2007/46*0045*15e3*2007/46*0045*15