508 SW PureTech 180 AT8 BlueHDi 130 AT8 PureTech 225 AT8 BlueHDi 160 AT8 BlueHDi 180 AT8
Käigukast 8-k. automaat 8-k. automaat 8-k. automaat 8-k. automaat 8-k. automaat
Kütuseliik Bensiin Diisel Bensiin Diisel Diisel
Töömaht (cm³) 15981499159819971997
Võimsus (kW/hj) 133/18196/131165/224120/163130/177
Pöördemoment (Nm / p/min) 250300300400400
Kiirendus (0-100 km/h s) 7,910,07,38,38,3
Tippkiirus (km/h) 225208250226231
Heitmenorm () Euro 6.3Euro 6.2Euro 6.3Euro 6.2Euro 6.2
WLTP kütusekulu - kombineeritud (l/100km) 6.8 - 7.44.8 - 5.57.1 - 7.85.5 - 6.35.6 - 6.3
WLTP CO2 heitkogused (g/km) 152 - 168127 - 145160 - 176145 - 164146 - 165
NEDC kütusekulu - linn (l/100km) 6.246.94.94.9
NEDC kütusekulu - maanteel (l/100km) 4.43.34.63.83.8
NEDC kütusekulu - keskmine (l/100km) 5.13.65.44.24.2
NEDC CO2 heitkogused (g/km) 116.894122.8109.43108.43
Pikkus (mm) 47904790479047904790
Laius (mm) 18601860186018601860
Kõrgus (mm) 14201420142014201420
Teljevahe (mm) 28002800280028002800
Sõiduvalmis auto mass (kg) 15051505150516151615
Tühimass koos juhiga (kg) 15841602158416941694
Täismass (kg) 20272043202821462146
Piduriteta haagise mass (kg) 745745745750750
Piduritega haagise mass (kg) 16001500160018001800
Kütusepaak (l) 6255625555
Min kaubaruum (l) 530530530530530
Max kaubaruum (l) 17801780178017801780
Kinnitatud (WVTA) e2*2007/46*0628*04e2*2007/46*0628*06e2*2007/46*0628*04e2*2007/46*0628*06e2*2007/46*0628*06
Tüübikinnitus kinnitatud (date) 6/20/20199/13/20196/20/20199/13/20199/13/2019