308 SW PureTech 130 PureTech 130 AT8 BlueHDi 130 BlueHDi 130 AT8 BlueHDi 180 AT8
Käigukast 6-k. manuaal 8-k. automaat 6-k. manuaal 8-k. automaat 8-k. automaat
Kütuseliik Bensiin Bensiin Diisel Diisel Diisel
Töömaht (cm³) 11991199149914991997
Võimsus (kW/hj) 96/13196/13196/13196/131130/177
Pöördemoment (Nm / p/min) 230 / 1750230 / 1750300 / 1750300 / 1750400 / 2000
Kiirendus (0-100 km/h s) 9.69.69.89.88,2
Tippkiirus (km/h) 200205203205223
Heitmenorm () Euro 6.3Euro 6.3Euro 6.2Euro 6.2Euro 6.2
WLTP kütusekulu - kombineeritud (l/100km) 5.8 - 6.95.8 - 6.84,5 - 5,34,5 - 5,45.7 - 6.3
WLTP CO2 heitkogused (g/km) 130 - 154131 - 153117 - 138118 - 140150 - 165
NEDC kütusekulu - linn (l/100km) 5.45.74.24.15.3
NEDC kütusekulu - maanteel (l/100km) 44.23.23.34.1
NEDC kütusekulu - keskmine (l/100km) 4.54.83.63.64.6
NEDC CO2 heitkogused (g/km) 100.90666666667106.906666666679495117.5925
Pikkus (mm) 45854585458545854585
Laius (mm) 18041804180418041804
Kõrgus (mm) 14701470147014701470
Teljevahe (mm) 27302730273027302730
Sõiduvalmis auto mass (kg) 12801385137013941500
Tühimass koos juhiga (kg) 13601454145214781592
Täismass (kg) 18101825190018902020
Piduriteta haagise mass (kg) 630630680690750
Piduritega haagise mass (kg) 12001200140013001600
Kütusepaak (l) 52.552.552.552.552.5
Min kaubaruum (l) 660660660660660
Max kaubaruum (l) 17751775177517751775
Kinnitatud (WVTA) e2*2007/46*0405*27e2*2007/46*0405*27e2*2007/46*0405*27e2*2007/46*0405*27e2*2007/46*0405*27
Tüübikinnitus kinnitatud (date) 8/29/20198/29/20198/29/20198/29/20198/29/2019