Boxer CH/PT 3.3t BlueHDi 120 3.5t BlueHDi 165 3.5t BlueHDi 140 3.5t BlueHDi 165 3.5t BlueHDi 165
Käigukast 6-k. manuaal 6-k. manuaal 6-k. manuaal 6-k. manuaal 6-k. manuaal
Kütuseliik Diisel Diisel Diisel Diisel Diisel
Töömaht (cm³) 2179217921792179
Võimsus (kW/hj) 88/120121/165103/140121/165
Pöördemoment (Nm / p/min) 300370340370370
Tippkiirus (km/h) 155160160160
Heitmenorm () Euro 6.2Euro 6.2Euro 6.2Euro 6.2Euro 6.2
NEDC kütusekulu - linn (l/100km) 6.76.76.76.7
NEDC kütusekulu - maanteel (l/100km) 7.37.47.37.4
NEDC kütusekulu - keskmine (l/100km) 7.17.17.17.1
NEDC CO2 heitkogused (g/km) 186186186186
Pikkus (mm) 5738667862286678
Laius (mm) 2100210021002100
Kõrgus (mm) 2360236023602360
Teljevahe (mm) 3450403540354035
Kliirens (mm) 150-200150-200150-200150-200150-200
Sõiduvalmis auto mass (kg) 2130229022052290
Tühimass koos juhiga (kg) 2199236222742362
Täismass (kg) 3300350035003500
Piduriteta haagise mass (kg) 750750750750
Piduritega haagise mass (kg) 2500300025003000
Kütusepaak (l) 9090909090
Kaubaaluse maksimaalne pikkus (mm) 3.42.952.953.4
Max kaubaruumi laius (mm) 2.032.032.032.032.03
Tüübikinnitus kinnitatud (date) 12/12/20198/1/20198/1/20198/1/2019
Kinnitatud (WVTA) e3*2007/46*0045*16e3*2007/46*0045*15e3*2007/46*0045*15e3*2007/46*0045*15