Expert Team BlueHDi 100 2.8t BlueHDi 120 BlueHDi 150 BlueHDi 180 AT8
Käigukast 6-k. manuaal 6-k. manuaal 6-k. manuaal 8-k. automaat
Kütuseliik Diisel Diisel Diisel Diisel
Töömaht (cm³) 1499149919971997
Võimsus (kW/hj) 75/10288/120110/150130/177
Tippkiirus (km/h) 145160185185
Heitmenorm () Euro 6.2Euro 6.2Euro 6.2Euro 6.2
NEDC kütusekulu - linn (l/100km) 5.455.86.2
NEDC kütusekulu - maanteel (l/100km) 4.74.65.15.1
NEDC kütusekulu - keskmine (l/100km) 4.94.75.35.5
NEDC CO2 heitkogused (g/km) 130125141145
Pikkus (mm) 4959495949594959
Laius (mm) 1920192019201920
Kõrgus (mm) 1899189918991899
Teljevahe (mm) 3275327532753275
Sõiduvalmis auto mass (kg) 1735173518171839
Tühimass koos juhiga (kg) 1843184317761776
Täismass (kg) 2555265527202780
Piduriteta haagise mass (kg) 750750750750
Piduritega haagise mass (kg) 1400200023002120
Kütusepaak (l) 696969
Kinnitatud (WVTA) e2*2007/46*0533*09e2*2007/46*0533*09e2*2007/46*0533*09e2*2007/46*0533*09
Tüübikinnitus kinnitatud (date) 8/22/20198/22/20198/22/20198/22/2019
Pöördemoment (Nm / p/min) 400/1750
Kiirendus (0-100 km/h s) 10.1