3008 PureTech 130 PureTech 130 AT8 PureTech 180 AT8 BlueHDi 130 BlueHDi 130 AT8 BlueHDi 180 AT8
Käigukast 6-k. manuaal 8-k. automaat 8-k. automaat 6-k. manuaal 8-k. automaat 8-k. automaat
Kütuseliik Bensiin Bensiin Bensiin Diisel Diisel Diisel
Töömaht (cm³) 119911991598149914991997
Võimsus (kW/hj) 96/13196/131133/18196/13196/131130/177
Pöördemoment (Nm / p/min) 230/1750230/1750250/1750300/1750300/1750400/2000
Kiirendus (0-100 km/h s) 10.810,5810.811.58.9
Tippkiirus (km/h) 200219192192
Heitmenorm () Euro 6.2Euro 6.2Euro 6.2Euro 6.2Euro 6.2Euro 6.2
WLTP kütusekulu - kombineeritud (l/100km) 6.4 - 7.36.5 - 7.87.1 - 8.05.1 - 5.95.0 - 5.96.0 - 6.7
WLTP CO2 heitkogused (g/km) 144 - 164146 - 175161 - 181134 - 154132 - 155157 - 175
NEDC kütusekulu - linn (l/100km) 674.64.4
NEDC kütusekulu - maanteel (l/100km) 4.44.83.73.8
NEDC kütusekulu - keskmine (l/100km) 55.64.14
NEDC CO2 heitkogused (g/km) 112.8110.812710199119.43
Pikkus (mm) 4447444744474447
Laius (mm) 1841184118411841
Kõrgus (mm) 1623162316231623
Teljevahe (mm) 2675267526752675
Sõiduvalmis auto mass (kg) 1395150514921505
Tühimass koos juhiga (kg) 1480157615721574
Täismass (kg) 1920196019701990
Piduriteta haagise mass (kg) 690750745750
Piduritega haagise mass (kg) 1400150015001300
Kütusepaak (l) 535353535353
Min kaubaruum (l) 591591591591591591
Max kaubaruum (l) 167016701670167016701670
Kinnitatud (WVTA) e2*2007/46*0534*11e2*2007/46*0534*09e2*2007/46*0534*09e2*2007/46*0534*09
Tüübikinnitus kinnitatud (date) 8/22/201912/19/201812/19/201812/19/2018