Expert Combi BlueHDi 100 BlueHDi 120 BlueHDi 140 BlueHDi 140 BlueHDi 150
Käigukast 6-k. manuaal 6-k. manuaal 6-k. manuaal 8-k. automaat 6-k. manuaal
Kütuseliik Diisel Diisel Diisel Diisel Diisel
Töömaht (cm³) 149914991997
Võimsus (kW/hj) 75/10288/120110/150
Pöördemoment (Nm / p/min) 270/1600300/1750370/2000
Kiirendus (0-100 km/h s) 151210.3
Tippkiirus (km/h) 145160183
Heitmenorm () Euro 6.2Euro 6.2
NEDC kütusekulu - linn (l/100km) 5,3-5,46.2
NEDC kütusekulu - maanteel (l/100km) 4,7-4,85.1
NEDC kütusekulu - keskmine (l/100km) 4,9-55.5
NEDC CO2 heitkogused (g/km) 130128144
Pikkus (mm) 49594959
Laius (mm) 19201920
Kõrgus (mm) 1899-19401899
Teljevahe (mm) 32753275
Kliirens (mm) 150150150
Tühimass koos juhiga (kg) 17351816-22511841-2415
Täismass (kg) 2750-2830
Kandevõime (kg) 760
Piduriteta haagise mass (kg) 750750
Piduritega haagise mass (kg) 14002300
Kütusepaak (l) 707070
Max kaubaruum (m³) 3.9683.9683.968