Rifter PureTech 110 PureTech 130 AT8 BlueHDi 100 N1 BlueHDi 130 N1 BlueHDi 130 AT8 N1
Transmisija 6-pakāpju manuālā 8-pakāpju automātiskā 5-pakāpju manuālā 6-pakāpju manuālā 8-pakāpju automātiskā
Degvielas tips Benzīns Benzīns Dīzelis Dīzelis Dīzelis
Motora tilpums (cm³) 11991199149914991499
Jauda (kW/ZS) 81/11096/13175/10296/13196/131
Griezes moments (Nm) 205230254300300
Paātrinājums (0-100 km/h s) 11,712.510,410.8
Maksimālais ātrums (km/h) 174200172184183
Emisijas standartiem () Euro 6.3Euro 6.3Euro 6.2Euro 6.2Euro 6.2
WLTP CO2 emisija (g/km) 145 - 169150 - 171
NEDC degvielas patēriņš pilsētā (l/100km) 6.36.34.65.14.9
NEDC degvielas patēriņš uz šosejas (l/100km) 4.954.14.24.3
NEDC vidējais degvielas patēriņš (l/100km) 5.45.54.34.64.5
NEDC degvielas patēriņš – kombinēts (l/100km) /////
NEDC CO2 emisija (g/km) 123125113121119
NEDC CO2 kombinētās emisijas (g/km) /////
Garums (mm) 44034403440344034403
Platums (mm) 18481848184818481848
Augstums (mm) 18801880188018801880
Riteņu garenbāze (mm) 27852785278527852785
Pašmasa (kg) 14731503154015611540
Pašmasa (ar šoferi) (kg) 15761610164216641642
Maksimālā masa (kg) 20602090237523952370
Masa piekabei, kas nav aprīkota ar bremžu sistēmu (kg) 730750750750750
Masa piekabei aprīkotai ar bremzēm (kg) 115012008508501000
Degvielas tvertne (l) 6161505050
Max ietilpība (m³) 331.3551.3551.355
Tipa apstiprinājums ir apstiprināts (date) 11/18/202011/18/202011/18/202011/18/202011/18/2020
Apstiprināts (WVTA) e2*2007/46*0624*10e2*2007/46*0624*10e2*2007/46*0625*11e2*2007/46*0625*11e2*2007/46*0625*11