308 SW PureTech 110 PureTech 130 PureTech 130 AT8 BlueHDi 130 BlueHDi 130 AT8
Pavarų dėžė Mechaninė 6-ių pav. Mechaninė 6-ių pav. Automatinė 8-ių pav. Mechaninė 6-ių pav. Automatinė 8-ių pav.
Degalų tipas Benzinas Benzinas Benzinas Dyzelinas Dyzelinas
Variklis (cm³) 11991199119914991499
ICE Galia (kW/AG) 81/11096/13196/13196/13196/131
Sukimo momentas (Nm) 205 / 1500230 / 1750230 / 1750300 / 1750300 / 1750
Pagreitis (0-100 km/h s) 11.19.69.69.89.8
Maksimalus greitis (km/h) 186200205203203
Emisijos standartai () Euro 6.3Euro 6.3Euro 6.3Euro 6.3Euro 6.3
WLTP vidutinės kombinuotos kuro sąnaudos (l/100km) 5.65.65.94.74.7
WLTP vidutinė kombinuota CO2 emisija (g/km) 125127134122123
NEDC kuro sąnaudos - mieste (l/100km) 5.35.45.74.44.2
NEDC kuro sąnaudos - užmiestyje (l/100km) 3.93.94.23.33.4
NEDC vidutinės kuro sąnaudos (l/100km) 4.44.54.83.73.6
NEDC vidutinės kombinuotos kuro sąnaudos (l/100km) /////
NEDC CO2 (g/km) 1011021089896
NEDC vidutinė kombinuota CO2 emisija (g/km) /////
Ilgis (mm) 45854585458545854585
Plotis (mm) 18041804180418041804
Aukštis (mm) 14701470147014701470
Bazė (mm) 27302730273027302730
Nepakrauto automobilio masė (kg) 12801280139513951395
Nepakrauto automobilio masė (su vairuotoju) (kg) 13601360146214721462
Didžiausia masė (kg) 18001810185019301890
Priekaba be stabdžių (kg) 620630695680695
Priekaba su stabdžiais (kg) 12001200121014001300
Kuro bakas (l) 52.552.552.552.552.5
Min. bagažinės tūris (l) 660660660660660
Max bagažinės tūris (l) 17751775177517751775
Tipo patvirtinimas patvirtintas (date) 10/30/202010/30/202010/30/20201/22/202110/30/2020
Patvirtinta (WVTA) e2*2007/46*0405*31e2*2007/46*0405*31e2*2007/46*0405*31e2*2007/46*0405*32e2*2007/46*0405*31