308 PureTech 110 PureTech 130 PureTech 130 AT8 BlueHDi 130 BlueHDi 130 AT8
Pavarų dėžė Mechaninė 6-ių pav. Mechaninė 6-ių pav. Automatinė 8-ių pav. Mechaninė 6-ių pav. Automatinė 8-ių pav.
Degalų tipas Benzinas Benzinas Benzinas Dyzelinas Dyzelinas
Variklis (cm³) 11991199119914991499
ICE Galia (kW/AG) 81/11096/13196/13196/13196/131
Sukimo momentas (Nm) 205 / 1500230 / 1750230 / 1750300 / 1750300 / 1750
Pagreitis (0-100 km/h s) 11.19.69.69.89.8
Maksimalus greitis (km/h) 186200205204204
Emisijos standartai () Euro 6.3Euro 6.3Euro 6.3Euro 6.3Euro 6.3
WLTP vidutinės kombinuotos kuro sąnaudos (l/100km) 5.55.65.94.64.6
WLTP vidutinė kombinuota CO2 emisija (g/km) 124126132121122
NEDC kuro sąnaudos - mieste (l/100km) 5.35.45.74.44.1
NEDC kuro sąnaudos - užmiestyje (l/100km) 3.93.94.23.33.3
NEDC vidutinės kuro sąnaudos (l/100km) 4.44.54.83.73.6
NEDC vidutinės kombinuotos kuro sąnaudos (l/100km) /////
NEDC CO2 (g/km) 1011021089896
NEDC vidutinė kombinuota CO2 emisija (g/km) /////
Ilgis (mm) 42534253425342534253
Plotis (mm) 18041804180418041804
Aukštis (mm) 14721472147214721472
Bazė (mm) 26202620262026202620
Nepakrauto automobilio masė (kg) 12781278136913951394
Nepakrauto automobilio masė (su vairuotoju) (kg) 13561356143914651464
Didžiausia masė (kg) 17351745183018551855
Priekaba be stabdžių (kg) 580580680695695
Priekaba su stabdžiais (kg) 13001300120014751385
Kuro bakas (l) 52.552.552.552.552.5
Min. bagažinės tūris (l) 435435435435435
Max bagažinės tūris (l) 12741274127412741274
Tipo patvirtinimas patvirtintas (date) 10/30/202010/30/202010/30/20201/22/202110/30/2020
Patvirtinta (WVTA) e2*2007/46*0405*31e2*2007/46*0405*31e2*2007/46*0405*31e2*2007/46*0405*32e2*2007/46*0405*31